Kde je možné zboží koupit?

Společnost Stanley Black & Decker prodává zboží výhradně prostřednictvím distribučních partnerů. Seznam doporučených distribučních partnerů naleznete v menu KDE KOUPIT. Mezi distribuční partnery patří nářaďové řetězce, železářství, stavebniny, prodejny instalačního materiálu a internetové obchody. Ne všichni distributoři nabízejí kompletní sortiment zboží. Pro bezproblémový nákup zvoleného sortimentu doporučujeme provést nákup u uvedených doporučených obchodních partnerů přes jejich e-shop nebo si zavolat na prodejnu a ověřit dostupnost zboží.

Jak řešit záruční nebo pozáruční reklamaci?

Záruční reklamaci je třeba primárně řešit přes obchod, kde bylo zboží zakoupeno. Alternativně je možné kontaktovat přímo záruční a pozáruční servis, kterým je společnost BAND SERVIS CZ s.r.o., K Pasekám 4440, 760 01 Zlín, tel. 577 008 550, 577 008 551, e-mail: bandservis@bandservis.cz, www.bandservis.eu. K reklamaci je zapotřebí dodat: kompletní reklamované zboží včetně příslušenství, kopii daňového dokladu a v případě, že zboží zasíláte poštou, tak i průvodní dopis, ve kterém bude popsaná závada.

Pro pozáruční servis je nutné kontaktovat přímo společnost BAND SERVIS a domluvit se na způsobu řešení. BAND SERVIS je také schopen zajistit některé náhradní díly, které nejsou standardně v prodeji.

Více informací k záručnímu a pozáručnímu servisu najdete v menu SERVISNÍ MÍSTA.

Je prodloužená záruka na elektronářadí STANLEY FATMAX platná i v případě, že je uživatelem podnikatel (živnostník nebo firma) a produkt je používán pro podnikatelskou činnost?

Ano. Pro všechny modely elektrického nářadí STANLEY® FATMAX® nabízíme za předpokladu online registrace výrobku na stránkách www.STANLEY.eu/3, která je provedena do 4 týdnů od zakoupení, tříletou záruku výrobce vztahující se na výrobní a materiálové vady. Prodloužená záruka platí pro uživatele z řad spotřebitelů (domácí použití) i pro podnikatele (živnostníky a firmy), a to také v případě, že budou nářadí používat pro svou podnikatelskou činnost. Záruka se nevztahuje na opotřebení výrobku způsobené jeho obvyklým užíváním.

V nepravděpodobném případě, že by se Vaše nářadí stalo vadným v důsledku vady materiálu nebo výrobní vady do 3 let od zakoupení, garantujeme bezplatnou výměnu nebo opravu všech vadných dílů, nebo dle našeho uvážení bezplatnou výměnu produktu za nový produkt za předpokladu, že:

– Produkt je zaregistrován na www.stanley.eu/3 do 4 týdnů od zakoupení.

– Produkt nebyl použit v rozporu s pokyny v návodu k použití výrobce.

– Výrobek vykazuje pouze obvyklé známky opotřebení.

– Opravy nebyly provedeny neoprávněnými osobami.

– Produkt je vrácen kompletně se všemi originálními součástmi.

– Výrobek je označen značkou CE.

– Při odeslání do autorizovaného servisu je předložena kopie dokladu o koupi a dále příslušný certifikát o prodloužené záruce s uvedením unikátního kódu, který si vygenerujete v MySTANLEY – Moje výrobky – Prodloužená záruka – Tisk.

– Tato záruka se nevztahuje na spotřební výrobky nebo příslušenství spotřebního charakteru a nevylučuje povinnost uživatele udržovat nebo kalibrovat výrobek v případě potřeby.

– Baterie a nabíječky jsou z prodloužené záruky 3 roky vyloučeny.