18" BRAŠNA NA RYBAŘENÍ S OVÁLNÝM VÍKEM STANLEY FATMAX® FMST1-70749

rozměry 50 × 31 × 26 cm

 • Na český trh přicházíme s exkluzivní rybářskou brašnou, která oproti klasickým taškám na rybaření vyniká oválnou symetrickou konstrukcí a velkým úložným prostorem. Jednou z největších výhod této brašny je dno z polypropylenu. To chrání nejen před znečištěním, ale hlavně před vlhkostí, se kterou poblíž vody bojuje každý rybář. Svislé úložné kapsy vám pomohou při lepší organizaci vašich rybářských potřeb a zajistí vám snadný a rychlý přístup ke všem věcem.  Více informací o produktu.
Kde koupit

BATOH NA RYBY QUICK ACCESS STANLEY FATMAX® FMST1-80144

rozměry 34 × 47 × 23 cm

 • Máte rádi volné ruce, a než abyste na rybaření s sebou nosili brašny či tašky, raději vždy sáhnete po něčem praktičtějším? Pokud ano, pak je pro vás tento batoh s velkým množstvím kapes a přihrádek jako dělaný. Navíc do něj můžete vložit organizér, díky kterému budou mít všechny háčky, mušky i lanka své místo. Vstřikované polypropylenové dno ochrání všechny vaše rybářské potřeby před vlhkostí a nečistotami.  Více informací o produktu.
Kde koupit

BRAŠNA NA RYBAŘENÍ QUICK ACCESS STANLEY FATMAX® FMST1-80147

rozměry 49 × 35 × 29 cm

 • Praktická rybářská brašna je vyrobená z pevné a odolné tkaniny s hustotou 600 vláken. Její rozměrná konstrukce umožňuje majiteli snadný přístup ke všem potřebným věcem na rybaření. Polstrovaný ramenní popruh zase zajistí maximální komfort při zavěšení brašny na rameno.  Více informací o produktu.
Kde koupit

VODĚODOLNÝ BOX NA KOLEČKÁCH, 240 l, STANLEY FATMAX® FMST1-75531

rozměry 99 × 59 × 62 cm

 • Exkluzivní rybářský box s objemem 240 l ocení každý správný rybář. Inovativní horní hliníkové lišty umožňují připoutání materiálu k horní části boxu. Odolná gumová kolečka se postarají o snadné manévrování a při dlouhém času, který rybolovem strávíte u vody, oceníte certifikaci vodotěsnosti. Ta se postará o maximální ochranu rybářských potřeb i vašich osobních věcí před nepříznivým počasím.  Více informací o produktu.
Kde koupit

POJÍZDNÝ BOX PRO-MOBILE-JOBCHEST STANLEY FATMAX® 1-94-850

rozměry 91 × 52 × 43 cm

 • Multifunkční pojízdný box s kapacitou 113 l můžete využít nejen na úschovu a organizaci svých rybářských potřeb, ale také jako praktický stolek. Zámek integrovaný do konstrukce víka zajistí všechny vaše cenné rybářské předměty před případným odcizením. Díky velkým kolečkům se s boxem můžete vydat i do těžko přístupných terénů. Kvalitní zasouvací tažná rukojeť je samozřejmostí.  Více informací o produktu.
Kde koupit

PROFESIONÁLNÍ POJÍZDNÝ BOX 90 L UŽITNÉHO OBJEMU STANLEY FATMAX® FMST1-73601

rozměry 75 x 52 x 45 cm

 • Profesionální voděodolný pojízdný box na ryby je dokonalým spojením materiálů, kombinuje polypropylenové části s kovovými doplňky, jako je rukojeť nebo různé přezky a poutka, díky kterým máte jedinečnou možnost připoutat další box popruhem. Velká kolečka se postarají o dobrou průchodnost jakýmkoliv terénem.  Více informací o produktu.
Kde koupit

23“ PROFESIONÁLNÍ VODOTĚSNÝ BOX NA RYBY STANLEY FATMAX® 1-94-749

rozměry 58 × 31 × 27 cm

 • V případě, že se vydáváte rybařit za jakéhokoliv počasí, oceníte tento praktický box, jehož konstrukce ze strukturovaného plastu je velmi odolná i při těch nejnižších teplotách. Vyjímatelná přihrádka se bude hodit na drobnější rybářské potřeby. Box dokonale ochrání všechny vaše věci před vodou a visací zámek zase před případnými zloději.  Více informací o produktu.
Kde koupit

28“ PROFESIONÁLNÍ VODOTĚSNÝ BOX NA RYBY STANLEY FATMAX® 1-93-935

rozměry 71 × 31 × 29 cm

 • Právě si prohlížíte první stoprocentně vodotěsný box na ryby. O nulovou propustnost se postará pryžové těsnění mezi víkem a spodní částí boxu. Díky odolné konstrukci z nárazuvzdorného plastu je box skutečně nedobytný. Kvalitní ergonomická rukojeť s možností zaklapnutí do víka umožňuje pohodlné přenášení.  Více informací o produktu.
Kde koupit

18“ VODOTĚSNÝ BOX NA RYBY STANLEY FATMAX® FMST1-71219

rozměry 46 × 24 × 31 cm

 • Praktický a vodotěsný box na ryby s extra odolnou konstrukcí umožňuje bezpečné ukládání vašich rybářských předmětů a poskytuje jim dokonalou ochranu před prachem a vodou. Kovové kolejnice uvnitř boxu slouží ke snadnému vysunutí jednotlivých částí a jejich jednoduchému vyjmutí.  Více informací o produktu.
Kde koupit

26“ BOX S KONZOLOVOU RUKOJĚTÍ STANLEY FATMAX® CANTILEVER-PRO FMST1-75791

rozměry 66 × 30 × 28 cm

 • Inovativní designový box se stane vaším parťákem pro pravidelné výlety na ryby. Box je vybaven praktickými vychytávkami, jako je třeba flexibilní posuvná přihrádka, která se uvolní, když je víko otevřeno, nebo nejrůznějšími zásobníky pro ukládání drobných rybářských potřeb. V případě, že přihrádky odstraníte, vám vznikne pro změnu prostor pro uložení delších objemnějších předmětů.  Více informací o produktu.
Kde koupit

20“ PROFI BOX NA RYBY S KONZOLOVOU ALU RUKOJETÍ STANLEY FATMAX® FMST1-75792

rozměry 52 × 30 × 28 cm

 • Vodotěsný box na rybaření v inovativním designu s flexibilní posuvnou přihrádkou, která se uvolní, když je víko otevřené, se stane vaším nepostradatelným pomocníkem. V tomto rybářském boxu byly odstraněny zásobníky pro ukládání drobnějších potřeb, aby poskytly prostor pro objemnější a dlouhé předměty. Box vyniká extra velkým vnitřním prostorem.  Více informací o produktu.
Kde koupit

ORGANIZÉR S VÝKLOPNÝMI PŘIHRÁDKAMI STANLEY FATMAX® FMST81077-1

rozměry 45 x 11 x 36 cm

 • Víceúčelový rybářský organizér využijete především pro ukládání svých rybářských potřeb. 12 odnímatelných přihrádek usnadní ukládání věcí a průhledná, nárazuvzdorná a robustní víka z polykarbonátu zajistí přehlednost. Všechny zásobníky mají svůj vlastní uzamykací mechanismus. Organizér je vybaven ergonomickou rukojetí pro snadnou přepravu.  Více informací o produktu.
Kde koupit

PROFESIONÁLNÍ VODĚODOLNÝ ORGANIZÉR STANLEY FATMAX® 1-97-517

rozměry 43 x 33 x 7 cm

 • Kvalitní a velmi pěkný organizér na rybaření má vyjímatelné přihrádky i rozdělovače. Průhledné nerozbitné víko uzamyká přihrádky a chrání jejich obsah před vysypáním. Organizér je z vysoce kvalitního materiálu. Pevné nerezové panty a přezky dodají boxu na stabilitě. Rozměrná rukojeť usnadňuje přenášení i velmi těžkého obsahu.  Více informací o produktu.
Kde koupit

PROFESIONÁLNÍ VODĚODOLNÝ ORGANIZÉR STANLEY FATMAX® 1-97-518

rozměry 43 x 33 x 11 cm

 • Luxusní profesionální voděodolný organizér s hlubokými vyjímatelnými přihrádkami a rozdělovači. Průhledné nerozbitné víko uzamyká přihrádky a chrání jejich obsah před vysypáním. Rozměrná rukojeť usnadňuje přenášení i velmi těžkého obsahu.  Více informací o produktu.
Kde koupit